W tym tygodniu Google wprowadzi specjalny suwak, który pozwoli ustalać natężenie aktualności z określonych kręgów w strumieniu wiadomości. Można zażyczyć sobie, by pojawiały się wszystkie lub niektóre aktualności z danego kręgu albo, by nie pojawiały się wcale. Zdaje się, że nie jest to zbyt precyzyjna metoda.

 

Nowe powiadomienia

W tym tygodniu, wraz z nowym interfejsem strony głównej Google, pojawią się nowe powiadomienia Google+. Przyjmą one formę rozwijanej listy, która pozwoli szybko się z nimi zapoznać i np. sprawdzić ile kliknięć +1 otrzymał nasz ostatni wpis.

Nowy interfejs przeglądania zdjęć

Zdjęcie będzie można rozszerzyć tak, by zajmowało prawie cały ekran, co pozwoli skupić na nim uwagę oglądającego. Oprócz tego, system oznaczania znajomych na zdjęciach będzie teraz znacznie płynniejszy.

Wiele administratorów stron Google+

Strony biznesowe doczekają się możliwości wprowadzania większej ilości administratorów. Faktycznie będzie ich mogło być nawet do pięćdziesięciu. Otrzymają oni nowy widok zbiorczy informujący o ilości osób dodających ich stronę do kręgów oraz klikających na przycisk +1.