Facebook wprowadza przycisk „Posłuchaj”

Posted by on 4 maja, 2012 | 0 comments

Facebook wprowadza przycisk „Posłuchaj”

Facebook dodał nowy przycisk, który jest dedykowany artystom, zespołom i muzykom. Przycisk Posłuchaj pozwala użytkownikom na odsłuchanie wybranych utworów danego zespołu czy artysty nie opuszczając fanpage’a. Przycisk ma działać dzięki jednej z usług strumieniowania mediów dostępnej dla Timeline.

Aby skorzystać z przycisku Posłuchaj, użytkownik musi mieć zainstalowaną przynajmniej jedną z usług na swoim komputerze. Jeżeli nie będzie miał takowej zainstalowanej, zostanie poproszony o jej instalację, wybierając z listy usług takich jak Spotify, MOG, Rdio, Slacker Radio czy Deezer. Domyślnie pojawi się aktualizacja na naszym Timeline mówiąca o odsłuchanych utworach. Funkcja ta obecnie działa jedynie na wersji destkopowej Facebooka. Moblini użytkownicy muszą na razie obejść się smakiem.

Funkcja ta może być gwoździem do trumny MySpace. Po przejęciu tej sieci społecznościowej przez Justina Timberlake’a w czerwcu 2011 roku został ogłoszny plan, w którym to MySpace miałby być miejscem na postowanie i odsłuchiwanie muzyki. Odkąd Facebook będzie oferował taką funkcjonalność, czy będzie jakikolwiek powód do korzystania z MySpace?

Do tego artykułu dotarto za pomocą fraz:

0 Comments

Trackbacks/Pingbacks

  1. Facebook wprowadza przycisk | OSnews.pl - [...] Źródło Tweet [...]
  2. Komputery » Blog Archive » Facebook wprowadza przycisk - [...] Źródło [...]

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>