BioShock jeszcze nie w tym roku

Posted by on 10 maja, 2012 | 0 comments

BioShock jeszcze nie w tym roku

Domyślałem się, że gra ze studia Irrational zostanie przesunięta. Twórca gry ogłosił opóźnienie kilka dni temu tłumacząc się potrzebą całkowitego dopracowania BioShock: Infinite. Panowie najwidoczniej chcą zapiąć wszystko na ostatni guzik. W takiej samej sytuacji postawili nas przy pierwszej części tej gry, opłacało się czekać te kilka miesięcy więcej, gdyż BioShock był hitem gier FPS. Na kiedy zostanie przesunięta publikacja? Z przykrością muszę stwierdzić, że musimy czekać do 26 lutego przyszłego roku.

Ken Levine ze studia Irrational stwierdził, że chcą po raz kolejny stworzyć i dopracować ich nowe dzieło. „Ma być to inny fps” – jestem ciekaw, co miał na myśli wypowiadając się w ten sposób.

BioShock: Infinite trafić powinno do sklepów w październiku tego roku, patrząc na czas jaki został deweloperom to głęboko w sercu mam nadzieję, że będzie to poważny „biologiczny wstrząs”, może zapoczątkuje to coś nowego, co zmieni rynek gier w roku 2013- tak się właśnie stanie według amerykańskich analityków.

BS:Infinite znajduję się w pierwszej jedenastce oczekiwanych gier 2013 roku. Pomijając już wywody Panów z Nielsen Ratins mam dla Was kolejną informację, która zmartwiła kilku moich znajomych. Oczywiście chodzi o brak pojawiających się nowych materiałów odnośnie nowego dzieła. Z powodu opóźnienia, wydawca nie chcę ukazywać obecnego wyglądu. BioShock: Infinite nie zostanie zaprezentowane na tegorocznych targach E3 oraz Gamescom. Pan Levine jak zwykle załagodził sytuacje tłumacząc, że następnym razem zobaczymy już produkt w całej okazałości. Trzymam kciuki za deweloperów, by nie zepsuli gry, ponieważ zapowiada się na prawdę interesująco. Jeśli jednak nie możecie się doczekać to zapraszam wszystkich do rozgrywki w pierwszą część BioShock.

Gra pojawi się na PC, Xbox360 oraz Playstation 3

Najciekawszą i jak do tej pory nie potwierdzoną informacją jest, że Bioshock: Infinite będzieć na wszystkich platformach w języku polskim, zobaczymy co wyjdzie z tych obietnic. Zostało Nam tylko oczekiwanie i śledzenia Naszego serwisu na bieżąco.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>